ECOBEAUTY

Formuły EcoBeauty oparte są na organicznych roślinach uprawnianych na urodzajnych glebach. Dzięki temu składniki pozyskiwane są z silnych roślin, które wszystkie substancje odżywcze pobierały z ziemi.


NATURALNOŚĆ
Zawierają 95% składników opartych na roślinach i certyfikowanych ekstraktów organicznych wybranych ze względu na ich unikalne właściwości pielęgnacyjne. Są to najlepsze składniki naturalne, które mają niezwykłą moc odżywiania i upiększania cery oraz utrzymywaniu jej w zdrowiu.


BEZ PARABENÓW
Produkty EcoBeauty są bezpieczne i wolne od parabenów. Kierujemy się pragnieniem zapewnienia klientom luksusowej i nienaruszającej równowagi ekologicznej linii produktów do pielęgnacji cery, której mogą zaufać.


LIOFILIZACJA
Proces ekstrakcji jest kluczowy dla zachowania właściwości delikatnych składników. Po starannej selekcji naukowcy Oriflame używają metody liofilizacji i nie korzystają z dodatkowych lub niepotrzebnych składników.


CERTYFIKATY
Oriflame z dumą prezentuje prestiżowe certyfikaty, jakie otrzymała seria EcoBeauty. Ecocert. który przyznając certyfikat kieruje się niezwykle wysokimi standardami i rygorystycznymi procedurami. Kosmetyki EcoBeauty spełniają je wszystkie będąc produktami bezpiecznymi - takimi, które nie szkodzą środowisku naturalnemu.

Fairtrade (Sprawiedliwy Handel) partnerstwo handlowe, które dąży do większej równości w handlu międzynarodowym.

FSC zrównoważone pozyskiwanie zasobów leśnych.

 


Seria LOVE NATURE
To szeroka gama kosmetyków z wykorzystaniem aloesu, rumianku, lawendy, dzikiej róży, lucerny, avokado, drzewa herbacianego, oleju kokosowego, malin ...


Seria MILK & HONEY GOLD
Łączy w sobie mleko bogate w nawilżające i odżywcze witaminy, minerały i proteiny z miodem zawierającym cukry, witaminy, minerały, kwas foliowy nawilżając, zmiękczając i wygładzając.


 

Zapraszamm do Klubu Oriflame z mojego polecenia
Janina Lechowicz nr 1479179
e-mail: Jasmina.styl@gmail.com
tel. 507 980 534

 

 

Oriflame jest członkiem Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej we wszystkich krajach, w których działa,
co oznacza, że przestrzega Kodeksu Etyki - swoich klientów traktuje etycznie i uczciwie.

"Każdy uczciwy zawód, każde środowisko ma własną elitę, swoją własną arystokrację związaną z doskonałością w wykonywaniu zadań".

×
DOŁĄCZ DO ORIFLAME
Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję
regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

34 327-54-25
507 980 534
jasmina.styl@gmail.com